در نوزدهمین نمایشگاه متافو صورت گرفت: بازدید مدیران صنعتی از غرفه مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز

در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی شماری از مسئولان دولتی، مدیران عامل شرکت‌های فولادی و همچنین مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، در غرفه مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز با دکتر محسن مصطفی‌پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز دیدار کردند.
به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی (متافو) که 9 آذرماه با حضور آقایان سید محمد موسوی معاون صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صمت و هومن رازدار مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به مدت 4 روز آغاز به کارکرد، غرفه مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز واقع در سالن 38 با استقبال چشمگیری مواجه شد.

در پی بازدیدهای پیوسته از غرفه مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در این نمایشگاه آقای سید محمد موسوی معاون صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات وزارت صمت، سردار نجار فرمانده قرارگاه اقتصادی وزارت دفاع، دکتر فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی‌ریز و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، آقای مجتبی توانگر نماینده ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس و همچنین دکتر حمیدرضا طیبی عضو هیئت‌امنای جهاد دانشگاهی نیز از غرفه مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز بازدید کردند و با دکتر محسن مصطفی‌پور مدیرعامل این مجتمع به تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار دکتر مصطفی‌پور با بیان این مطلب که اشتغال‌زایی یکی از برنامه‌های اصلی این مجموعه بوده است بر ضرورت اتخاذ سیاست‌های کاربردی در راستای کاهش چالش‌های موجود در این صنعت تأکید کرد و افزود: با این روند در مناطق محروم و نابرخوردار اشتغال‌زایی مناسبی صورت می‌گیرد و مشکلات اقتصادی حاکم  در این مناطق نیز مرتفع می‌شود.

علاوه‌برآن در این دیدار دکتر طیبی عضو هیئت‌امنای جهاد دانشگاهی نیز بر اهمیت فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در صنایع اشاره کرد و ابراز داشت که با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت فولاد می‌توان شاهد رشد این صنعت در کشور بود.

اما در کنار این مسئولان، دکتر ابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر و همچنین مدیران عامل شرکت‌های بزرگ فولادی نیز در این غرفه در خصوص ابعاد مختلف اشتغال مولد و کمک به رشد و توسعه صنایع پایین‌دست به گفتگو نشستند.

در این نشست دکتر مرتضایی رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ غدیر، امیر منصوری رئیس هیئت‌مدیره فولاد آلیاژی و عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، آقای امیری مشاور مدیرعامل و رییس حراست شرکت سرمایه‌گذاری غدیر و مهندس فرهادیه معاون امور شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، به همراه مدیران عامل شرکت فولاد آلیاژی یزد، شرکت فولاد غدیر ایرانیان، معاونت بازرگانی مجتمع فولاد هرمزگان و همچنین مدیر فروش شرکت فولاد بوتیای ایران نیز حضور داشتند.