پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز بمناسبت هفته دفاع مقدس

استمرار مسیر رشد و بالندگی کشور مرهون رادمردی حماسه آفرینان دفاع مقدس

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سلام و درود خدا بر امام راحل عظیم الشأن ،شهدا و ایثارگران عزیز هشت سال دفاع مقدس.

در تاریخ هر ملتی صفحات زرین از حماسه و پایمردی وجود دارد که برای همیشه نهال غرور و افتخار را در دل ها می نشاند ؛ لحظاتی که با صلابت و عظمت خود ، روح را گرمی می بخشد و با جوشش خویش همت را به اهتزاز در می آورد.

هفته دفاع مقدس، موسم ماندگار بیداردلانی است که هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند، ایامی که همچون نگینی تا همیشه ی زمان بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد. برگ زرینی از درخشش جان های تابناک و ثمره خون های پاک مردان و زنانی که با ایثار و شهادت، قله های مقاومت، غیرت، رشادت و دلیری را فتح کردند.

در تاریخ یکصد سال اخیر ایران و جهان ، دفاع مقدس گنجینه ای بی بدیل از مجاهدت های ماندگار ایرانیان و نمادی از ایمان، نجابت، همیت و شجاعت است؛ دفاع در نبردی نابرابر به عنوان طولانی ترین جنگ متعارف جهان در قرن بیستم که موجبات سرافرازی و اعتلای ایران اسلامی شد.

دستیابی به رهیافت خودکفایی و پیشرفت اقتصادی و صنعتی کشورمان نیز مرهون این دلاوری ها و ایستادگی هایی است که برکت و عطر اخلاص آن تا به امروز تجلی داشته و دارد.

اینجانب, این نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی را مغتنم می شمارم و با تجلیل و یادمان از شهدا و ایثارگران پر افتخار، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استحکام گام دوم انقلاب اسلامی را اجر نموده که بی شک به یمن تلاش توأمان با درایت همه صنعتگران، مسیر تعالی و بالندگی و آبادانی را طی خواهیم کرد.

در سالگرد حماسه آفرینی مجاهدان بزرگ دفاع مقدس، با ادای احترام به روح پرفتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و شهدای دفاع مقدس و تعظیم در برابر مجاهدت های آزادگان، ایثارگران و رزمندگان غیور، از خداوند متعال توفیق صیانت و نشر معارف پر شور و شعور این رویداد برجسته و پیروی از راه روشن شهیدان، در سایه رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای حفظه الله، برای تحقق آرمان ایران همیشه مقتدر را طلب می نمایم

محسن مصطفی پور

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز